Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Конденсатор пусковий 500 мкФ (uF) 330 вольт (V)
Такі конденсатори використовуються ТІЛЬКИ для запуску двигуна.
Вони призначені для короткострокової роботи.
Замість робочих конденсаторів на 450 їх використовувати НЕ МОЖНА.
Як підібрати пусковий конденсатор?
1) якщо двигун на 380в використовується, і його хочуть, переробити на 220в використовується певна формула підбору робочого конденсатора.
7 мкф — 100 Вт, якщо бути зовсім точним, то 6,6 мкф на 100 Вт.
2) Якщо двигун на 1500 і менше обертів, пусковий конденсатор має бути удвічі більший за робітник.
3) Якщо двигун на 2500-3000 обертів пусковий конденсатор має бути втричі більший за робочий.
Якщо Ви НЕ ЗНАЙШЛИ потрібний Вам товар або залишилися будь-які питання, потрібна консультація — пишіть або телефонуйте за номерами, зазначеними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piranil |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип ємності | Постійна |
| Ємність конденсатору | 500 мкФ |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 330 В |
| Висота | 91 мм |
| Діаметр | 45 мм |
- Ціна: 337,50 ₴

