Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Короб 25х25 кабель-канал (палка 2м) Україна
Короб пластиковий, він же кабельний канал - призначений для прокладання в ньому кабелю та дроту у приміщення. В основному виготовляється з жорсткого ПВХ стійкого до механічних пошкоджень. Товщина пластикового короба залежить від його розміру (від 1мм до 2мм). кабельний канал має подвійний замок на кришці, що збільшує жорсткість конструкції.
Характеристики:
- Розмір: 25х25 мм
- Довжина: 2 м
- Колір білий
- Матеріал: ПВХ
ВАЖЛИВО!
Довжина кабельного каналу 2м! 1м не відрізається!
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір | Білий |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 2000 мм |
- Ціна: 50 ₴

