Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
ДБМ 6х60 потай
ЦІНА за 1 шт.
Колір може відрізнятися від того, що на фото!
ДМБ або дюбель-цвях або дюбель-шуруп.
Широке використання дюбелів швидкого встановлення дозволяє встановлювати залізні профілі, дерев’яні промені, рамки, коробки, дошки для спінту, кути, різні компоненти фіксацій в електриках та сантехніці.
Універсальність цього типу кріплення дозволяє встановити викрутку або молоток з ймовірністю регулювання міцності затягування та повного демонтажу.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Тип дюбеля | Дюбель-шуруп, Дюбель-цвях |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів, Для пористих і пустотілих матеріалів |
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Довжина дюбеля | 60 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 3.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Пакет |
- Ціна: 0,85 ₴

