Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Анод магнієвий Кавай Ø26мм х L400мм / різьба М8 х 25мм - ніжка, Kawai
Магнієві аноди для бойлера відрізняються розмірами і діаметром різьби.
Застосовуються для захисту бака водонагрівача від корозії.
Встановлюються в спеціальне різьбове кріплення на фланці тена.
Магній першим вступає в реакцію з водою, при цьому атоми заліза залишаються недоторканими.
Так само завдяки анода утворюється не тверда, а м'яка накип, яку легше видалити.
Чим більше анод, тим довше він прослужить.
Термін служби анода залежить від якості води і інтенсивності використання водонагрівача.
Анод необхідно перевіряти та замінювати по мірі зносу.
Якщо на аноді присутні глибокі ритвини, а також трухлявий метал, який осипається, то магнієвий анод необхідно замінити.
Магнієвий анод для бойлера діаметр анода Ø26мм / довжина L=400мм / на різьбі М8 довжина ніжки 25мм, використовується для бойлерів : Bosch, Gorenje, Electrolux, Fagor, Termal, Tesy та інші.
Виробництво – Китай.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Довжина різьби | 25 мм |
| Діаметр корпусу | 26 мм |
| Довжина корпусу | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Діаметр різьблення | М8 |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | KAWAI |
- Ціна: 422,55 ₴




