Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Тен для водонагрівача Термекс 1300вт НЕРЖАВІЙКА з 2 трубками під термостати на фланці 63мм, Kawai
Тен KAWAI з нержавіючої сталі на круглому нержавіючому фланці діаметром 63мм для бойлерів Thermex, Garanterm, ATT, Viller, Roda та інших моделей.
Різьба під анод М4.
Номінальна потужність 1300W.
Номінальна напруга 230V.
Виробник Kawai.
Країна виробник Китай.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Діаметр різьблення | М4 |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність | 1.3 кВт |
| Виробник | KAWAI |
| Додатково | |
| Діаметр фланця | 63 мм |
- Ціна: 418,05 ₴



