Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Тен для водонагрівача Термекс 2000вт (1300+700) НЕРЖАВІЙКА з 2 трубками під термостати на фланці 63мм, Kawai
Тен KAWAI з нержавіючої сталі на круглому нержавіючому фланці діаметром 63мм для бойлерів Electrolux, Garanterm, Thermex, ATT, Viller, Roda та інших моделей.
Різьба під анод М4.
Номінальна потужність 2000W (1300+700).
Номінальна напруга 230V.
Виробник Kawai.
Країна виробник Китай.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Діаметр різьблення | М4 |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність | 2 кВт |
| Виробник | KAWAI |
| Додатково | |
| Діаметр фланця | 63 мм |
- Ціна: 487,35 ₴



