Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Тен Термекс 700вт НЕРЖАВІЙКА + прокладка під фланець 63мм, Китай
Тен з нержавіючої сталі на круглому нержавіючому фланці діаметром 63мм+ з прокладкою для бойлерів Thermex, Garanterm, ATT, Viller, Roda та інших моделей.
Різьба під анод М6.
Номінальна потужність 700W.
Номінальна напруга 230V.
Країна виробник Китай.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Діаметр різьблення | М6 |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність | 0.7 кВт |
| Виробник | Oasis |
| Додатково | |
| Діаметр фланця | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209,70 ₴



