Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Прожектор світлодіодний 10W "NEOMAX" з датчиком руху Китай
Тип освітлення: світильник;
Колір світіння: холодний білий;
Спосіб монтажу: накладний;
Світловий потік: 600.0(лм);
Термін служби: більше 50 000 годин(12років);
Ступінь захисту IP: 65;
Напруга мережі: 220 ~ 240 В;
Потужність лампи: 10 Вт;
Діапазон напруги: 220V-240V;
Кут випромінювання: 120°;
Колірна температура 6500;
Гарантія: 24.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Прожектор LED |
| Форма | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Виробник | Neomax |
| Колір | Білий |
- Ціна: 409,50 ₴

