Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Лампа LED свічка E14 4W 4000К 360Lm Neomax
Характеристики:
Виробник: Neomax;
Колір: білий;
Напруга в мережі: 220/240V;
Тип: світлодіодні лампи;
Колірна температура: 4000К;
Цоколь: E-14;
Частота струму: 50/60 Гц;
Клас енергоспоживання: А;
Потужність: 6W;
Умови експлуатації: від - 30°С до +40°С;
Світловий потік: 540Lm.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neomax |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 6 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Кут свічення | 270 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 540 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82,80 ₴

