Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
ZUBR D2 захищає обладнання від високої та низької напруги, а також від обриву нуля. При настанні аварійної ситуації реле напруги відключає навантаження, а за нормалізації включає назад. Дана серія D2 є флагманським реле бренду: крім компактного корпусу шириною модуля його виділяє максимальна функціональність.
Висока точність вимірювання напруги завдяки алгоритму TrueRMS.
TrueRMS знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. Завдяки цьому алгоритму реле вимкне навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на підключені прилади.
Професійна модель вимкнення навантаження.
Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимкнення, щоб скоротити кількість відключень сучасного обладнання, яке працює стабільно за певних відхилень напруги живлення. Таким чином, застосування ProModel дозволяє не відключати обладнання за безпечних за величиною та тривалістю відхилень напруги.
Захист від перегріву.
Термодатчик усередині корпусу забезпечує безпеку та вимикає навантаження у випадку, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °С, екран при цьому блимає написом "oht". Після зниження температури нижче 60 °С, пристрій увімкне навантаження і відновить роботу.
Затримка увімкнення навантаження після аварії.
За замовчуванням від заводу реле стоїть мінімальна затримка на включення навантаження 3 сек. Залежно від типу підключеного обладнання ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 600 сек. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання, наприклад холодильників і кондиціонерів рекомендується встановлювати затримку включення 2-3 хв.
Згідно з заводськими налаштуваннями затримка відраховується з моменту стабілізації напруги, в налаштуваннях є можливість вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту відключення реле.
Для швидкого відновлення напруги в усьому будинку після аварійного спрацьовування встановіть ZUBR R116y для холодильної техніки, яка вимагає тривалості затримки на включення. А для D2 зробіть таку мінімальну затримку.
Журнал аварійних спрацьовувань на 100 значень.
Журнал здатний зберігати в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування захисту від перегріву).
Зручність в управлінні.
ZUBR D2 має дуже зручне стандартизоване підключення вхід-вихід, відсутня необхідність використання нульової клеми при підключенні. Налаштування роботи пристрою здійснюється лише за допомогою трьох кнопок. Четверна кнопка "i" призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань та розшифровки абревіатур пунктів меню. Цифровий екран постійно відображає значення напруги та виводить системну інформацію. У режимі очікування можна налаштувати яскравість екрана та індикатора.
Проста установка.
Реле напруги ZUBR D2 дуже компактний, займає 2 стандартні модулі в розподільному щиті. Його монтаж відбувається у розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 36 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно з ГОСТ 14254).
Додаткові можливості для більш тонкого налаштування:
1. Час відключення під час провалу напруги
2. Регульований гістерезис за напругою
3. Захист від частих спрацьовувань при нестабільній мережі
До частих спрацьовувань реле може призводити:
— Відгорання нуля у мережі.
— Мережева напруга близька до встановлених меж і не є стабільною. У такому разі частоту спрацьовувань реле можуть оптимізувати такі налаштування:
а) значення меж спрацьовування реле збільшити відповідно до якості мережі так, щоб обладнання, що захищається, було терпимо до них;
б) відрегулювати значення гістерези за напругою.
Гарантія 5 років.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 1 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Світлова |
| Колір світлодіода | Білий |
| Маса | 300 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 50 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 8800 Вт |
- Ціна: 1 142 ₴



