Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Реле напруги ZUBR D32t з термозахистом
- точне вимірювання напруги завдяки True RMS
- термозахист та корпус із негорючого полікарбонату
- професійна модель затримки часу вимкнення
- затримка вмикання до стабілізації напруги
- енергонезалежний журнал аварійних ситуацій (запам'ятовує до 50 значень)
Однофазне реле напруги з термозахистом.
Реле напруги ZUBR D32 (t) призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги. При настанні аварійної ситуації пристрій вимикає подачу навантаження. Реле застосовуються в однофазних мережах змінного струму (230 В). Додатково має термозахист.
Высока точність вимірювання TrueRMS.
ZUBR Dt з високою точністю вимірює напругу. Принцип дії TrueRMS — алгоритм знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди.
Професійна модель вимкнення навантаження.
Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимкнення. Вона дозволяє не вимикати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги.
Підвищена безпека завдяки термозахисту.
Реле напруги ZUBR D (t) оснащені захистом від перегріву. Вона активується, якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С. Для подовження терміну служби контактів реле та зменшення їх іскріння, комутація навантаження здійснюється максимально близько до переходу синусоїди напруги через нуль.
Затримка вмикання навантаження.
Після стабілізації напруги активується відлік часу до подачі навантаження. Час затримки можна встановити від 3 до 600 с, у залежності від типу підключеного обладнання. Для чутливого до частих вимкнень напруги обладнання (наприклад, для холодильників і кондиціонерів) час затримки рекомендовано встановлювати на 120-180 с.
Зручність у керуванні.
Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок. Цифровий екран постійно відображає значення напруги, а також виводить системну інформацію. За допомогою нього ви легко встановите верхню та нижню межу допустимої напруги.
Просте встановлення.
Монтаж реле напруги відбувається в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість чи існує ймовірність потрапляння води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту ІР55 (згідно ДСТУ 14254).
Гарантія 5 років.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Країна виробник | Україна |
| Похибка вимірювання | 10 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Світлова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 300 г |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 32 А |
| Максимальний струм | 40 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 7000 Вт |
- Ціна: 908 ₴



