Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Конденсатор пусковий і робочий JYUL 3.5 мкф - 450V провід 30х50мм
Найпоширеніший вид конденсаторів, який використовується в асинхронних двигунах у насосних станціях, пральних машинках, токарному обладнанні, промислових верстатах високої потужності.
Такі конденсатори можуть виконувати роль як пускового, так і робочого конденсатора, оскільки мають у своїх параметрах високі показання напруги.
Не знаєте, як визначити кількість мікрофарад конденсатора?
1) Для роботи двигуна (робочий конденсатор):
Використовуємо формулу: 100Вт = 7мкФ (14.28 Вт =1мкФ). 1Квт = 70мкФ.
2) Для запуску двигуна (пусковий конденсатор): бажано втричі більше.
Для заміни неробочого конденсатора потрібно підібрати точну його копію за характеристиками ємності та напруги. Якщо немає можливості підібрати аналогічний конденсатор, потрібно врахувати такі правила підбору:
― номінальна напруга будь-якого конденсатора, що замінює, має становити або перевершувати таку напругу замінного конденсатора;
Приклад: був конденсатор 330 Вольт 100 мкФ. Його можна замінити конденсатором 450 Вольт 100 мкФ.
― місткість замінювального пускового конденсатора має бути не меншою від місткості замінного конденсатора та не перевершувати її на понад 20%;
― потрібної кількості мікрофарад можна домогтися, просто поєднавши паралельно кілька конденсаторів.
Приклад: потрібно отримати 150 мкФ 450 Вольтів. Можна паралельно поєднати конденсатори 120+30 мкФ.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JYUL |
| Висота | 50 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Термін служби | 10000 годин |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Тип ємності | Постійна |
| Ємність конденсатору | 3.5 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
- Ціна: 55,35 ₴

