Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Конденсатор пусковий 1000 мкФ (uF) 330 вольт (V)
Такі конденсатори використовуються ТІЛЬКИ для запуску двигуна.
Вони призначені для короткострокової роботи.
Замість робочих конденсаторів на 450 їх використовувати НЕ МОЖНА.
Як підібрати пусковий конденсатор?
1) якщо двигун на 380в використовується, і його хочуть, переробити на 220в використовується певна формула підбору робочого конденсатора.
7 мкф — 100 Вт, якщо бути зовсім точним, то 6,6 мкф на 100 Вт.
2) Якщо двигун на 1500 і менше обертів, пусковий конденсатор має бути удвічі більший за робітник.
3) Якщо двигун на 2500-3000 обертів пусковий конденсатор має бути втричі більший за робочий.
Якщо Ви НЕ ЗНАЙШЛИ потрібний Вам товар або залишилися будь-які питання, потрібна консультація — пишіть або телефонуйте за номерами, зазначеними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 121.3 мм |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Ємність конденсатору | 1000 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Виробник | Piranil |
| Номінальна робоча напруга | 330 В |
| Діаметр | 50.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 437,40 ₴

