Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Конденсатор пуско-робочий 35 мкф 450в "алюміній" JYUL 8 клем 50х85мм
Найпоширеніший вид конденсаторів, який використовується в асинхронних двигунах у насосних станціях, пральних машинках, токарному обладнанні, промислових верстатах високої потужності.
Такі конденсатори можуть виконувати роль як пускового, так і робочого конденсатора, оскільки мають у своїх параметрах високі показання напруги.
Завдяки алюмінієвому корпусу такі конденсатори витримують більші температури.
Не знаєте, як визначити кількість мікрофарад конденсатора?
1) Для роботи двигуна (робочий конденсатор):
Використовуємо формулу: 100Вт = 7мкФ (14.28 Вт =1мкФ). 1Квт = 70мкФ.
2) Для запуску двигуна (пусковий конденсатор): бажано втричі більше.
Для заміни неробочого конденсатора потрібно підібрати точну його копію за характеристиками ємності та напруги. Якщо немає можливості підібрати аналогічний конденсатор, потрібно врахувати такі правила підбору:
― номінальна напруга будь-якого конденсатора, що замінює, має становити або перевершувати таку напругу замінного конденсатора;
Приклад: був конденсатор 330 Вольт 100 мкФ. Його можна замінити конденсатором 450 Вольт 100 мкФ.
― місткість замінювального пускового конденсатора має бути не меншою від місткості замінного конденсатора та не перевершувати її на понад 20%;
― потрібної кількості мікрофарад можна домогтися, просто поєднавши паралельно кілька конденсаторів.
Приклад: потрібно отримати 150 мкФ 450 Вольтів. Можна паралельно поєднати конденсатори 120+30 мкФ
Якщо Ви НЕ ЗНАЙШЛИ потрібний Вам товар або залишилися будь-які питання, потрібна консультація — пишіть або телефонуйте за номерами, зазначеними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JYUL |
| Висота | 85 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 50 мм |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Термін служби | 10000 годин |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Тип ємності | Постійна |
| Ємність конденсатору | 35 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
- Ціна: 210,60 ₴

