Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Розподільна коробка 80х80х40мм "квадрат" зовнішня, вологозахисна, порожня 4 каб. вводів з гумками
Застосовується для з'єднання різних кабельних ліній у місцях їх з'єднань, відгалужень і т. д.
Наявність знімної кришки дозволяє проводити оновлення прокладених кабельних ліній у випадку необхідності.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

