Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Анод магнієвий Італія Ø26мм х 210мм / різьба М6 х 210мм - ніжка
Магнієві аноди для бойлера відрізняються розмірами і діаметром різьби.
Застосовуються для захисту бака водонагрівача від корозії.
Встановлюються в спеціальне різьбове кріплення на фланці тена.
Магній першим вступає в реакцію з водою, при цьому атоми заліза залишаються недоторканими.
Так само завдяки анода утворюється не тверда, а м'яка накип, яку легше видалити.
Чим більше анод, тим довше він прослужить.
Термін служби анода залежить від якості води і інтенсивності використання водонагрівача.
Анод необхідно перевіряти та замінювати по мірі зносу.
Якщо на аноді присутні глибокі ритвини, а також трухлявий метал, який осипається, то магнієвий анод необхідно замінити.
Магнієвий анод для бойлера діаметр анода Ø26мм / довжина L=210мм / на різьбі М6 довжиною 210мм використовується для бойлерів: Atlantic, Nova Tec, Ariston, Round, Electrolux, Gorenje, Ferolli, Termal, Fagor, Thermex, Polaris та інші.
Марка сплаву AZ63HP.
Виробництво – Італія.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Довжина різьби | 200 мм |
| Діаметр корпусу | 26 мм |
| Довжина корпусу | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Діаметр різьблення | М6 |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 302,12 ₴


