
Тен Термекс 700вт МІДЬ під фланець 63мм, Kawai
391,30 ₴
- В наявності
- Код: 00574
+380 (67) 125-82-77
Менеджер - +380 (50) 962-14-71Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Тен для водонагрівача Термекс 700вт МІДЬ під фланець 63мм, Kawai
Тен KAWAI з міді на круглому нержавіючому фланці діаметром 63мм для бойлерів Thermex, Garanterm, ATT, Viller, Roda та інших моделей.
Різьба під анод М4.
Номінальна потужність 700W .
Номінальна напруга 230V.
Виробник Kawai.
Країна виробник Китай.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Діаметр корпусу | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Діаметр різьблення | М4 |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність | 0.7 кВт |
| Виробник | KAWAI |
| Додатково | |
| Діаметр фланця | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,30 ₴


