Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Тен Термекс 1300вт МІДЬ з 2 трубками під термостати на латунному фланці 63мм, Thermowatt (Італія)
Тен Thermowatt з міді на круглому латунному фланці діаметром 63мм для бойлерів Thermex, Garanterm, ATT, Viller, Roda та інших моделей.
Різьба під анод М4.
Номінальна потужність 1300W.
Номінальна напруга 230V.
Виробник Thermowatt.
Країна виробник Італія.
Матеріал оболонки: посилена мідь.
Завод виробник даних тенів Thermowatt (Італія), основні відмітні знаки оригінальності тена:
1. По колу фланця з боку контактів "THERMOWATT ITek®"
2. У центрі фланця знак якості "EAC"
3. Маркування: потужність, напруга, місяць та рік випуску плюс тавро заводу "TW"
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Діаметр корпусу | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Діаметр різьблення | М4 |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність | 1.3 кВт |
| Виробник | Thermowatt |
| Додатково | |
| Діаметр фланця | 63 мм |
- Ціна: 643,76 ₴






