Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Тен для горизонтальних водонагрівачів Термекс 2000вт (1300+700) МІДНИЙ з 2 трубками під термостати на латунному фланці 63мм, Thermowatt (Італія)
Тен Thermowatt з міді на круглому латунному фланці діаметром 63мм для горизонтальних бойлерів Electrolux, Garanterm, Thermex, ATT, Viller, Roda та інших моделей.
Різьба під анод М4.
Номінальна потужність 2000W (1300+700).
Номінальна напруга 230V.
Виробник Thermowatt.
Країна виробник Італія.
Матеріал оболонки: посилена мідь.
Завод виробник даних тенів Thermowatt (Італія), основні відмітні знаки оригінальності тена:
1. По колу фланця з боку контактів "THERMOWATT ITek®"
2. У центрі фланця знак якості "EAC"
3. Маркування: потужність, напруга, місяць та рік випуску плюс тавро заводу "TW"
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Діаметр корпусу | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Діаметр різьблення | М4 |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність | 2 кВт |
| Виробник | Thermowatt |
| Додатково | |
| Діаметр фланця | 63 мм |
- Ціна: 806,52 ₴





