
Тен сухий 1200вт, L=400мм для бойлера Gorenje, Electrolux, Termal, Fagor, Galmet / Kawai
350,35 ₴
- В наявності
- Код: 00871
+380 (67) 125-82-77
Менеджер - +380 (50) 962-14-71Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Тен сухий 1200W, L=400мм для бойлера Gorenje, Kawai
Тен сухий KAWAI з нержавейки потужністю 1200W / 220V під фланець-колбу для бойлерів з сухими тэнами типу Gorenje, Electrolux, Termal, Fagor, Galmet та інших виробників.
Багато відомих виробників бойлерів комплектують саме тенами виробництва KAWAI свої бойлери.
Діаметр тена: 12мм;
Довжина тла (трубок): 420мм;
Занурювальна довжина тена (в трубки фланц-колби): 400мм;
Виробництво: Kawai, Китай.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу | 12 мм |
| Довжина корпусу | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність | 1.2 кВт |
| Виробник | KAWAI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350,35 ₴





