
Тен для водонагрівача Термекс 2000вт (1300+700) МІДЬ з 2 трубками під термостати на фланці 63мм, Україна
773,50 ₴
- В наявності
- Код: 01256
+380 (67) 125-82-77
Менеджер - +380 (50) 962-14-71Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Тен для водонагрівача Термекс 2000вт (1300+700) МІДЬ з 2 трубками під термостати на фланці 63мм, Україна
Тен Україна з міді на круглому нержавіючому фланці діаметром 63мм для бойлерів Electrolux, Garanterm, Thermex, ATT, Viller, Roda та інших моделей.
Підключення тена через болт гвинт М4.
Різьба під анод М4.
Номінальна потужність 2000W (1300+700).
Номінальна напруга 230V.
Країна виробник Україна.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Діаметр корпусу | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Діаметр різьблення | М4 |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність | 2 кВт |
| Виробник | GREPAN |
| Додатково | |
| Діаметр фланця | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773,50 ₴




