
Тен на бойлер 1500вт МІДЬ "Оригінал" фланець 63мм болтики Італія
653,24 ₴
- В наявності
- Код: 00863
+380 (67) 125-82-77
Менеджер - +380 (50) 962-14-71Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Тен на бойлер 1500вт МІДЬ "Оригінал" фланець 63мм болтики Італія
Тен мідний Thermex (POLARIS) потужністю 1500W на фланці Ø63мм (з 2-ма нержавійними трубками під термоатчики).
Виробництво - Thermowatt, Італія.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Діаметр різьблення | М4 |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Виробник | Thermowatt |
| Додатково | |
| Діаметр фланця | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653,24 ₴


