Вітаємо Вас на нашому сайті Electrolavka.com.ua ⚡️
Світильник врізний круглий LED 6W 4500K 470Lm 220V 120х105х15мм Neomax
Характеристики:
Бренд: Neomax;
Потужність: 6;
Патрон: G5.3;
Розмір: 120х105х15мм;
Термін служби: 50 000 г.
Якщо Ви не знайшли необхідний Вам товар або залишились якісь питання, потрібна консультація - пишіть або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
Контакти нашого менеджера
+380671258277 (Viber)
+380509621471 (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neomax |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 470 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 2 см |
| Діаметр | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104,40 ₴


